KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17569425

nr 1756 9425

Gustaf Höglund

(1910-1994), Sverige

Pastell, Monogramsignerad, "Laika", 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm

Gustaf Höglund, svensk bildkonstnär född 1910 i Gävle, död 1994 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 12:07:30)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 18:50:59

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gustaf Höglund

Läs mer om Gustaf Höglund